Jedwabne stopy

Zabieg SPA o intensywnym działaniu wygładzającym i zmiękczającym, w którego skład wchodzi kąpiel w aktywnych solach mineralnych, peeling oraz kąpiel parafinową. Zabieg ujędrnia, głęboko nawilża, odżywia i natłuszcza skórę oraz pielęgnuje paznokcie

Zabieg rozpoczyna się od kąpieli stóp lub miejscowego zastosowania preparatu zmiękczającego. Następnie za pomocą specjalnie dobranych do tego celu frezów zostaje usunięta wierzchnia warstwa zrogowaciałego naskórka, opracowywane zostają zrogowaciałe wały paznokciowe oraz płytka paznokcia.

Po opracowaniu stóp za pomocą frezarki  nakłada się specjalistyczną maskę lipidową na stopy, która zmiękcza naskórek i zapobiega odtwarzaniu się warstwy rogowej.

Następnie stopy poddawane są pielęgnacyjnej kąpieli parafinowej. Aby zwiększyć penetracje składników aktywnych oraz wydłużyć działanie zabiegu stosuje się okluzję termiczną na 20 minut. Zabieg kończy się usunięciem maski i relaksującym masażem stóp.

Na życzenie klienta paznokcie mogą zostać pomalowane lakierem zwykłym lub hybrydowym lub odżywione preparatem do tego przeznaczonym.

Nade wszystko cenimy sobie bezpieczeństwo. Wszystkie narzędzia użyte w zabiegu są jałowe i sterylizowane w autoklawie medycznym. Elementy ścierne niemogące zostać poddane sterylizacji są jednorazowe lub przypisane wyłącznie danemu klientowi.