Szybko i skutecznie uwolnić się od bólu – marzenie każdego, kto cierpi, z powodu ucisku palców od stóp. Giętkie ortezy z żelu polimerowego bardzo szybko przynoszą ulgę. 

Podczas wizyty w gabinecie podolog dopasowuje ortezę odpowiednią do problemu, z jakim boryka się pacjent. Liczne problemy ze stopami dotyczą bezpośrednio palców stóp i silnie ograniczają swobodę ruchów. Nawet zranienia palców i ich opuszków mogą być bardzo bolesne i uciążliwe. Natychmiastową ulgę mogą przynieść perfekcyjnie uformowane ortezy przeciwuciskowe z żelu polimerowego GEHWOL. Dokładnie dopasowują się do stopy, są miękkie i przyjemne w dotyku dla skóry i można je nakładać bezpośrednio pod skarpetki i nosić do prawie wszystkich butach.

Zalety żelu polimerowego: delikatny, przyjazny dla skóry (nie powoduje reakcji alergicznych), nie podrażnia. Zapewnia skuteczną ochronę, nie przemieszcza się w bucie, wytrzymały na delikatne rozciąganie.

Poduszka przeciwuciskowa na halluks Poduszka z żelu polimerowego łagodząca ból powodowany przez halluks. Elastyczna nakładka zapewnia ochronę stopy i komfort chodzenia w każdym obuwiu. Doskonale uzupełnia się z nastawiaczem palców stopy.

Nastawiacz do palców stopy  Wkładka wsuwana między palce, odciążająca. Koryguje halluks, chroni skórę z podrażnieniem i niewielkimi ranami. Wskazana dla osób z niewielkimi halluksami.

Poduszka przeciwuciskowa na palce młotkowate  Poduszka z żelu polimerowego. Chroni stopę z palcami młotkowatymi. Elastyczna nakładka chroni stopę, łagodzi ból powodowany przez dolegliwość.

Nastawiacz do palców stopy  Wkładka wsuwana między palce, odciążająca. Koryguje, chroni skórę, szczególnie przestrzenie między palcami, przed podrażnieniami i niewielkimi ranami.

Obrączka ochronna do palców stopy mała  Elastyczna i giętka obrączka do palców stopy z żelu polimerowego. Chroni przed uciskiem. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami.

Nakładka do palców stopy mała  Elastyczna, przyjazna dla palców stopy nakładka z żelu polimerowego. Chroni podrażnioną i uszkodzoną skórę między palcami. Zabezpiecza wrastające paznokcie.

Poduszka przeciwuciskowa do przedstopia  Elastyczna podkładka z żelem polimerowym. Zapewnia komfort chodzenia w każdym obuwiu. Chroni przedstopie przed otarciami i modzelami, uciskami.

Obrączki do korekcji palców  Elastyczna i giętka obrączka do palców stopy. Chroni przed uciskiem. Przynosi ulgę stopom z nagniotkami i odciskami.

Ochraniacz do palców stopy  Elastyczny ochraniacz do palców stopy wypełniony żelem polimerowym. Chroni podrażnioną i uszkodzoną skórę między palcami oraz odciski.