Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Chantelle

to wyjątkowe miejsce stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej na najwyższym poziomie. Centrum dysponuje z siedmioma klimatyzowanymi pokojami zabiegowymi. Dwa z nich to profesjonalnie wyposażone gabinety kosmetyczne, kolejny to dwustanowiskowy gabinet podologiczny, nastrojowy gabinet Spa oraz otwarty pokój manicure. Jest również instytut trychologii, w którym stosowane są terapie problematyki skóry głowy i włosów . W gabinecie lekarskim, wykonuje się zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, gdzie przyjmują lekarze specjaliści.

chantelle

Nasi specjaliści

Zadbają o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody, zdrowy wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, relaksować ciało i umysł.

Wykwalifikowany personel

Wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości sprzętu i produktów kosmetycznych, aby zapewnić naszym klientkom pełną satysfakcję z oferowanych zabiegów.

Jesteśmy obecni

Na największych branżowych targach, międzynarodowych kongresach kosmetycznych i dermatologicznych oraz szkoleniach, by stale wzbogacać naszą wiedzę o najnowszych odkryciach i technologiach w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej, oferować sprawdzone zabiegi i wprowadzać nowości przynoszące widoczne efekty.

Sabina Stubba-Wolska
Please specify image url

Ukończyła studia medyczne na wydziale Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy uzyskując tytuł magistra kosmetologii. Jest również Instruktorem Odnowy Biologicznej, który to tytuł uzyskała studiując na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Członek Polskiego Towarzystwa Kosmetologii Estetycznej. Z powodzeniem prowadzi od początku jego istnienia -2007r. Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Chantelle. Specjalizuje się w kosmetologii estetycznej.

Martyna Krajewska
Please specify image url

Jest dyplomowanym kosmetologiem.  Ukończyła kierunek Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Bydgoszczy. Stale podnosi kwalifikacje, chętnie uczestnicząc w szkoleniach wiodących marek kosmetycznych i medycznych.  Od 2013r. posiada prestiżowy certyfikat z dziedziny podologii „Zdrowe Nogi” tym samym stając się ekspertem z zakresu pielęgnacji i leczenia chorób stóp. Pracę kosmetologa wykonuje z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegów jest są dla niej najważniejsze.

Aleksandra Drewa
Please specify image url

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem.  Studia na kierunku Kosmetologia ukończyła w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Jest również absolwentką Szkoły Kosmetycznej w Gdańsku. Kosmetologia jest dla Oli nie tylko pracą, wkłada wiele wysiłku i emocji w indywidualne dobieranie odpowiednich zabiegów dla pacjentki, a następnie najwłaściwszej pielęgnacji domowej.

Marta Słomska
Please specify image url

jest dyplomowaną kosmetyczką, która od 2008 roku jest czynna zawodowo stale podnosząc swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają na śledzenie nowych trendów w kosmetologii. Od lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do terapii chorób skóry. Ekspert w zakresie suplementacji diety w składniki kondycjonujące nie tylko urodę, ale też zdrowie. Z zapałem śledzi nowinki makijażu, a jej wyczucie, wizja i wrażliwość estetyczna czyni ją znakomitą wizażystką. Jest również trenerką prowadzącą warsztaty wizażu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na aparaturach kosmetycznych i medycznych.  Pracę kosmetyczki traktuje, jako pasję i hobby, w których się realizuje.

MONIKA KULLA
Please specify image url

Dyplomowana kosmetyczka. Z kosmetologią związana od 2004r, tym samym odnajdując swoją wielką pasję w której doskonale się realizuje. Jest perfekcjonistką, co sprawia że dokładność wykonywanych zabiegów stawia na pierwszym miejscu. Umiejętność słuchania oraz przemyślana analiza przypadków sprawia, że świetnie trafia w potrzeby swoich klientów, a zastosowane przez Monikę terapie przynoszą zamierzone efekty.

Karolina Studzińska
Please specify image url

Praca fryzjera to dla niej nie tylko codzienne wyzwania, ale przede wszystkim przyjemność. Tworzenie fryzur traktuje jak sztukę, dzięki której jej klienci mogą wyrazić siebie. Mimo młodego wieku posiada imponujące doświadczenie i praktykę. Jej kreatywność w tworzeniu nowego wizerunku pozwala na najśmielsze metamorfozy, przy czym naturalność oraz zdrowie włosów stawia na pierwszym miejscu. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu pielęgnacji, stylizacji, koloryzacji oraz trychologii : Wella, Nioxin, L’oreal ,Kappyderm , Vivipharm. Specjalista rytuałów Kerastase.

Marcin Wolski
Please specify image url

Dyplomowany trycholog. Oprócz praktyki trychologicznej prowadzi szkolenia dla trychologów, fryzjerek i kosmetyczek. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Z branżą trychologiczną związany od 2011r. Pracę trychologa traktuje, jako misję pomocy osobom, które poszukują skutecznych rozwiązań problemów ze skórą głowy i włosów.

Robert Fraszczak
Please specify image url

lekarz, specjalista dermatolog. Stale uczestniczy w Sympozjach i Konferencjach Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W naszym gabinecie specjalizuje się w diagnostyce dermatologicznej jak również wykonuje zabiegi toksyną botulinową. Praktykę lekarska traktuje, jako powołanie i dobrodziejstwo pomocy swoim pacjentom.